Perez: Do të jemi aktiv gjatë gjithë verës

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka treguar se skuadra e tij do jetë aktive gjatë gjithë afatit kalimtar veror, madje edhe në ditën e fundit.

”Deri në ditën e fundit ju mund të bëni shumë gjëra, përfshirë blerjet, por edhe shitjet”

”Është mirë që ky sezon është zhvilluar mirë dhe qetësisht për ne. Si të gjithë, po ashtu edhe ne filluam me entuziazëm edicionin e kaluar”

”Ne të gjithë duam ta forcojmë skuadrën tonë. Kjo është një merkato si të gjitha të tjerat, nuk shoh dallime”, tha Perez.

Lajme të ngjashme

Back to top button