Raul mund të udhëheqë një gjigant spanjoll

Carlo Ancelotti ka shumë gjasa të largohet nga pankina e Real Madridit në verë dhe Raul është një rast që po konsiderohet shumë seriozisht nga drejtuesit e merengëve, sipas “AS”, raporton ABC.

Raul është favoriti kryesor për t’u ulur në stolin e Los Blancos. Ai po bën jashtëzakonisht mirë me Real Madrid U19.

Një tjetër opsion në shqyrtim është Xabi Alonso i Leverkuseni.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button