Ancelotti zbuloi se çfarë dhurate mori nga Kloppi në finalen e vitit të kaluar

Carlo Ancelotti ka zbuluar se Jurgen Klopp i ka dhuruar atij një cigare elektronike para finales së Ligës së Kampionëve të vitit të kaluar, raporton KlanKosova. Trajneri italian do të takohet me Liverpoolin e Kloppit në “Anfield” në ndeshjen e parë të raundit të 16-të të Ligës së Kampionëve të martën.

Gjatë një interviste me Sky Sport Italia, Ancelotti zbuloi se Klopp i kishte bërë një dhuratë para finales së Ligës së Kampionëve 2022.

“Ishte një cigare elektronike”, tha Ancelotti në intervistën e tij me Sky Italia.

“Klopp është një person shumë i mirë. Ne ishim bashkë në Liverpool gjatë pandemisë dhe i dërgonim mesazhe njëri-tjetrit dhe i dërgonim dhurata”.

Megjithatë, Ancelotti nuk ka sjellë dhuratë për Klopp këtë herë, ashtu siç priste trajneri gjerman.

“Do t’i jap një në Madrid”, tha trajneri italian duke buzëqeshur.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button