Luana, Blunt dhe Real 1 vijnë me “Luanët” (Video)

Kënga më e fundit në tregun shqiptarë, është ajo e këngëtares nga Shqipëria Luanës, dhe reperëve nga Kosova, Dj Blunt e Real 1.
Kënga quhet “Luanët”, ndërsa është përcjell edhe me një video klip.

Kjo këngë edhe më herët është prezantuar se është në ardhje e sipër, dhe nga këngëtarja e kësaj këngë, thuhet se gjithë ky projekt është bërë për të bërë qejf.

Video-klipi përmban skena mjaftë të nxehta të Luanës, dhe motrës se saj, Marinës.

Ju lëmë ta dëgjoni këtë këngë

Lajme të ngjashme

Back to top button