Puma sjell koleksionin me emër shqip falë Dua Lipës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa dhe Puma janë duke punuar në koleksionin e ri i cili do të quhet “Flutur” në shqip, transmeton Koha.net.

Këtë e kanë bërë të ditur edhe Dua por edhe marka e veshjeve sportive Puma.

Këngëtarja shqiptare ka postuar në profilin e saj në Instagram disa fotografi lidhur me projektin.

Dua Lipa është ambasadore e kësaj marke.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button