Shkëndija në Belgjikë përmes fotove (FOTO GALERI)

Nga Belgjika, Gent

Hajrush Mani

Ekspedita  e ekipit futbollistik Shkëndija e Tetovës, nga e marta pasdite po qëndron në Belgjikë, ku sonte do të zhvillojë ndeshjen e parë të “play –off”-it për kualifikim në grupet e Liga Evropës kundër Gentit. Skuadra belge në këtë ndeshje është favorite, por kuqezinjtë nga Tetova premtojnë se do të japim maksimumin për të treguar lojë të mirë dhe për të marrë rezultat pozitiv nga kjo përballje

Nga Belgjika kemi gazetarin dhe fotoreporterin Hajrush Mani i cili na sjell informacione nga Genti. Përmes disa fotove do të sjellim atmosferën që ishte dje gjatë konferencës për shtyp dhe stërvitjes që kishte KF Shkëndija në stadiumin “Ghelamco Arena”. / PORTALB.mk/

DSC_5844DSC_5850DSC_5857DSC_5868DSC_5888DSC_5900DSC_5903DSC_5929DSC_5956DSC_5961DSC_5970DSC_5977DSC_5990DSC_5998DSC_6012

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button