​Yll Hoxha në dasmë e me top (FOTO)

Yll Hoxha as në dasmë nuk ka mundur të qëndroj pa top.

Futbollisti kosovar, Yll Hoxha, i cili në vitet e fundit po luan me sukses në kampionatin shqiptar, me ekipin e Kukësit, as në dasmë nuk i është ndarë topit.

Futbollisti prishtinas e ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet me nusen e tij, por edhe me topin, të cilin po ashtu e ka jetë.

“Sna u nda kurrë topi”, ka shkruar ish-futbollisti i Prishtinës dhe Hysit në llogarinë e tij në Facebook.

Lajme të ngjashme

Një koment

Back to top button