Ja traileri i filmit erotik ku luan Rita Ora “50 shades of Grey” (Video)

Vjen edhe traileri i parë zyrtar, ‘i nxehtë’, për filmin e shumëpritur ’50 shades of Grey’, bazuar nga novela erotike me të njëjtin emër.

Studiot Universal/Focus kanë lansuar pamjet e para të filmit bazuar në novelën erotike të E.L James ’50 shades of Grey’.

Në trailer shohim marrëdhënien e nxehtë mes Christian Grey dhe gazetares Anastasia Steele derisa në sfond mund të dëgjojmë një verzion të ëmbël të këngës ‘Crazy in Love’ nga Beyonce.

Filmi do të dalë në ditën e Shën Valentinit në vitin 2015 ndërsa aty luan edhe Rita Ora, e cila ka rolin e motrës së Christian, Mia Grey./ Lajmi.net

Lajme të ngjashme

Back to top button