Kaos publikojnë këngën e re “Sheqer” (Video)

Hip hop grupi Kaos, kanë publikuar këngën e re “Sheqer”.

“Sheqer” titullohet kënga e re e Kaos, e cila vjen pas një pushimi të grupit nga aktivitetet muzikore, duke parë angazhimet dhe koncertet e shumta në gjithë Evropën.

Muzikën e kësaj kënge e ka punuar Flori Mumajesi, teksa tekstin e kanë shkruar vet Vigani dhe Lumi.

Videoklipi është realizuar nga kompania Emf Creative. / Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button