Kumbulla rinovoi me Romën

Marash Kumbulla rinovoi me Romën deri në 2027. Marrëveshjes së mëparshme i shtohen dhe dy sezone sipas asaj që shkruajnë mediat italiane, raporton Klan.

Mbrojtësi shqiptar sipas “Gazzeta dello Sport” edhe pse nuk është titullar gëzon pëlqimin e drejtuesve. Kumbulla do të përfitojë 1 milionë e gjysmë euro në sezon.

Marash Kumbulla u transferua nga Verona te Roma në verën e vitit 2021.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button