Lista e futbollistëve që do të luajnë sot dhe nesër për Maqedoninë e Veriut në futsal

Trajneri i Maqedonisë së Veriut në futsal, Vasko Skenderovski, ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen që luhet sot dhe nesër kundër Francës, transmeton Portalb.mk.

Futbollistët e ftuar: Ivan Stojanovski (Arben Bajrami – portier), Ensar Ferra (Arben Bajrami – portier), Taulant Ismaili (Shkupi), Igor Stojkovski (Shkupi), Dimitar Janev (Proekt), Aleksandar Mihajlov (Proekt), Martin Todorovski (Proekt), Berat Ramadani (Arben Bajrami), Erkan Seferi (Arben Bajrami), Mirko Bogeski (Zhelezarec), Stefan Dimovski (Zhelezarec), Dejan Kajstorovski (Zhelezarec), David Blazhevski (Zhelezarec), Jakup Ramadani (Liqeni) dhe Ferid Agushi (Shkupi).

Ndeshjet që do të fillojnë nga ora 19:00, do të luhen në sallën “Boris Trajkovski” – Shkup.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button