U caktuan ndeshjet e gjysmëfinales në Kupën e Maqedonisë së Veriut

Dy ndeshjet gjysmëfinale në Kupën e Maqedonisë së Veriut do të zhvillohen gjatë muajit prill, ku fituesit do të luajnë në finalen e 20 majit në “Todor Proeski”, transmeton Portalb.mk.

“Struga Trim Lum për të marrë biletën për në finale do të përballet me Makedonija Gjorçe Petrovin, përderisa Pelisteri do të jetë kundërshtar i mbrojtësit të trofeut, Sileksit”, bëjnë me dije nga Federata e Futbollit në Maqedoni (FFM).

Në gjysmëfinale do të luhet vetëm nga një ndeshje në Strugë dhe Manastir më 20 prill duke filluar nga ora 16:00.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button