Atletico Madrid – Barcelona, formacionet e skuadrave (FOTO)

Atletico Madrid dhe Barcelona takohen sot në Vicente Calderon nga ora 16:15 në kuadër të La Ligës.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button