(VIDEO)“Lartësia e kobshme”, dokumentar për vdekjen tragjike të Boris Trajkovskit

Al Xhezira ka publikuar një dokumentar kushtuar momentit tragjik ku humbi  jetën ish kryetari i Republikës së Maqedonisë, Boris Trajkovski.

Dokumentari mban titullin “Lartësia e kobshme 524” dhe ka për qëllim që të bëhet përmbledhja më e plotë e tragjedisë ku humbi jetën presidenti Trajkovski dhe nëntë pasagjerë tjerë, thonë nga produksioni.

Lajme të ngjashme

Back to top button