Perez zgjedh sulmuesin e ri të Realit në vend të Ronaldos (FOTO)

Florentino Perez ka filluar kërkimin për zëvendësuesin e Cristiano Ronaldos në Real Madrid.

Cristiano Ronaldo është bërë temë e nxehtë në Real Madrid.

Presidenti i klubit, Florentino Perez nuk dëshiron të humb kohë dhe ka filluar kërkimin për zëvendësuesin e portugezit në Santiago Bernabeu, shkruan “Diariogol.com”.

Në listë janë Pierre-Emerick Aubameyang, por edhe Paulo Dybala, përcjell “lajmi.net”.

Ylli i Borussia Dortmundit dhe ai i Juventusit janë dy dëshirat më të mëdha të Perezit. 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button