Fejohet Albatrit Muqiqi (Foto)

Këngëtari Albatrit Muqiqi natën e mbrëmshme është fejuar me të dashurën e tij Egzonën.

Albatriti ka kurorëzuar dashurinë e tij me fejesë ditën e djeshme në një festë të organizuar me familjar dhe miq.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes profilit të tij në Instragam duke publikuar një foto ku shihet shumë i lumtur pranë Egzonës,tani të fejuarës së tij,transmeton Lajmi.net

Këngëtari nuk është se ka folur dhe zbuluar ndonjëherë detaje nga jeta e tij private por si duket këtë moment padyshim të veçantë në jetën e tij,ka dashur ta ndajë me të gjithë.(Lajmi.net)

11358665_10205182769461851_539446077_n

Lajme të ngjashme

Back to top button