Shikojeni trailerin e filmit ku luajnë Noizy, Meda, Gold Ag… (Video)

Është publikuar traileri zyrtar i filmit më të ri shqiptar “Zori 2014”.

Në këtë film aksion që është realizuar me regji të Esat Fejzës, luajnë aktorët Çun Lajçi, Sunaj Raça, pastaj këngëtarët Noizy, Meda, Gold Ag, etj.

Po ashtu pjesë e këtij filmi janë edhe Samir Gërvalla, pronar i diskotekës “Enjoy” në Shtutgart, transmeton Indeksonline.

Producent të filmit janë Naser Qeli dhe Ilir Balija, derisa monatazha është bërë nga Imagines Films.

Lajme të ngjashme

Back to top button