Kida lanson këngën e re (Video)

Pas duetit të suksesshëm me reperin Mc Kresha, këngëtarja e re Kida ka sjell projektin e ri të saj të titulluar O’NAJR.

Për këngën e re Kida ka bashkëpunuar me reperin tjetër Bim Bimma që ka shkruar tekstin dhe Era Istrefi që është përkujdesur për melodinë.

Klipi që shfaq Kidën shumë joshëse ishte paralajmëruar ditë më parë nga vet këngëtarja në rrjetet sociale.

Lajme të ngjashme

Back to top button