Nëse vishet Dhurata, a do të vishen edhe rivalet?

Këngëtarja e re por që bëri bum me paraqitjet e para në publik, Dhurata Ahmetaj tani ka filluar që të ngacmoj koleget e saj.

Në rrjetin social Instagram ajo u ka bërë një pyetje rivaleve të saj, duke u thënë që nëse vishet ajo a do të vishen edhe ato. “A thu mu vesh un, a veshen krejt mas meje”, ka shkruar Dhurata në Twitter.

Ndryshe, në klipin e fundit ‘If yout like it’, Dhurata vjen e zhveshur dhe shumë provokuese, duke bërë që klipi të diskutohej shumë pikërisht për këtë gjë.

Lajme të ngjashme

Back to top button