Kryeministri i Shqipërisë Rama është bërë baba për herë të dytë

Kryeministri i vendit Edi Rama eshte bere baba per here te dyte pasi ka ardhur në jetë fëmija i tij nga martesa me Linda Ramën. 

Ai është një djalë dhe e ka emrin Zaho. Lajmi është bërë me dije nga vetë kryeministri përmes një njoftimi në rrjetin social Twitter.

“Linda solli ne jete Zahon”, shkruan Rama në Twitter, mesazh të cilin e shoqëron me imazhin e dorës së vogël të foshnjës së sapolindur Rama.

Lajme të ngjashme

Back to top button