Juventusi sonte vazhdoi me fitore, sërish shfaqet Ronaldo (VIDEO)

Paulo Dybala dhe Cristiano Ronaldo kanë realizuar nga një gol për fitoren e Juventusit 2 me 1 ndaj Sampdorias në xhiron e 17-të të Serisë A.

Caprari realizoi te Sampdoria golin e vetëm.

Në tabelë, “Zonja e Vjetër” ka 42 pikë në pozitën e parë, tri më shumë se Interi që ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button