Justin Bieber ka blerë shtëpi në Beverly Hills, ja si duket ajo (FOTO)

Justin Bieber po zhvendoset në shtëpinë e re të tij.

Pop superylli ka blerë shtëpinë e tij në vlerë prej 8.5 milionë euro.

Sipas Los Angeles Times, rezidenca e stilit Monterey Colonial, ishte ndërtuar në vitin 1932 dhe së fundmi u renovua nga dizajneri Charles Infante, transmeton Telegrafi.

Kjo shtëpi ka një hapësirë të mrekullueshme prej pesë dhomave të fjetjes, shtatë banjo, një librari dhe një dhomë të ndejës.

Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey Baldëin ka kohë që po kërkojnë një rezidencë permanente.

Çifti kanë banuar me qera, ndërsa Bieber shiti shtëpinë e tij te Khloe Kardashian për 7.2 milionë dollarë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button