Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë e lehtë veriperëndimore.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 25 deri 36 gradë Celcius. Indeksi i rrezeve UV do të jetë 9.

Edhe në Shkup do të kemi mot të ngjashëm me temperaturë deri më 36 gradë Celcius. Ditë të mbarë!

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button