Grubi: Jemi të ngujuar,mos bini pre e provokimeve

Deputeti i BDI-së Atan Grubi përmes një njoftimi në Facebook ka shkruar për gjendjen e deputetëve të BDI-së.

“Ejupi, Agimi, Xhevati, Rexhaili dhe unë jemi mirë për momentin. Për të tjerët nuk kam njohuri, uroj dhe shpresoj të janë mirë. Jemi të ngujuar, por shëndosh e mirë.

Mirënjohës të gjithëve që shprehet shqetësim dhe përkrahje.

Uroj që kjo marrëzi të kryhet sa më parë dhe apeloj deri tek secili nga ju që të mos bie pre e provokimeve” ka shkruar Grubi.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button