Ja si është gjendja e deputetëve të Lëvizjes Besa (FOTO)

Siç është njoftuar nga deputeti i Lëvizjes Besa, Afrim Gashi, deputetët e kësaj partie janë jashtë Kuvendit dhe janë mirë me shëndet, njofton Portalb.mk.

Nga kjo parti bëjnë thirrje për gjakftohtësi.

“Të sulmohet tempulli i shtetit është gjëja më e keqe që mund t’i ndodhë një shteti. Urojmë që qytetarët të mos bien pre e provokimeve”, tha Gashi.

LEXO: Gjendja në Kuvend pas sulmeve (FOTO+VIDEO)

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button