Ja në sa ora bokson Haxhi Krasniqi kundër Abrahamit

Gjithçka është e qartë sa i përket orës së meçi ndërmjet boksierit  shqiptar Haxhi Krasniqit dhe armenit me nënshtetësi gjermane Arthur Abraham. Meçi siç dihet pritet të mbahet me 22 prill në Erfurt të Gjermanisë dhe pritet të fillojë në orën 22.30. Sot të dy boksierët zhvilluan një konferencë të përbashkët dhe bënë edhe foto.

Ky meç është kualifikues për titullin e botës në kategorinë super të mesme në versionin WBO. Krasniqi si asnjëherë më parë i motivuar dhe i bindur në fitore.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button