Meryl Streep sulmon hapur Trump-in në fjalimin emocionues në ‘Golden Globes’ (Video)

Aktorja Meryl Steeep u nderua dje në Golden Globes për kontributin dhe punën e saj gjatë të gjithë viteve në botën e kinematografisë. Në momentin e pranimit të çmimit, Streep vendosi t’i jepte nota politike fjalimit të saj duke dhënë kështu një mesazh të fortë, shkruan Aktuale.mk, transmeton Portalb.mk.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button