Aksident i rëndë në magjistralen Tetovë-Shkup, dy të vdekur

Disa orë më herët ka ndodhur një aksident në magjistralen Tetovë-Shkup, në afërsi të Zonës Ekonomike, transmeton Telegrafi.

Burimet na informojnë se kanë vdekur dy të rinj, mes moshës 18 dhe 22 vjeç.

Merret vesh se të rinjtë kanë vozitur me motoçikletë sportive, me shpejtësi të lartë.

Ekipet policore dhe mjeku ligjor janë në terren duke inspektuar shkaqet.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button