Vajza në klipin “Sytë e tu” të Frederik Ndocit, është sot gruaja e këtij politikani (Foto)

Kënga e famshme ‘Sytë e tu”, kënduar nga Frederik Ndoci ka qenë ndër të paktat këngë të viteve ’80, e cila u realizua me videoklip. Por a e dini se cila ka qenë vajza që ka pranuar të pozojë në klip? Xhoana Nano bashkëshortja e ish-Kryeministrit, Fatos Nano.

Këngëtari Frederik Ndoci ka thënë se ajo ishte një bukuri e rrallë dhe një vlerë e shtuar e këngës, transmeton Panorama.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button