Vajza që ja rrëmbeu zemrën Bleros (FOTO)

Vajza e cila ja rrëmbeu zemrën Bleros, që Prive.al siguri dhe foto ku ata janë më intimn, si duket është e njëjta që do të shihet në këngën e fundit “Jojo”. Express ju sjell fotot e publikuara më parë nga Blero dhe videon e fundit ku shihen se sa shumë ngjasojnë.

Lajme të ngjashme

Back to top button