Talenti i 2 Korrikut që u bë hit në internet, flet për golin e humbur (Video)

Ard Tërshani është bërë hit në internet, pasi ka nuk ka bërë gol në portën e zbrazët.

Ai është pjesë e U11-shave të 2 Korrikut, ku u shpallën kampion në turneun Ballkanik që u mbajt në Turqi.

11 vjeçari Tërshani, ka treguar për emisionin “Minuta e Fundit”në Klan Kosova, se pse nuk realizoi gol, si dhe pse e gjuajti përtokë fanellën e 2 Korrikut dhe doli nga loja.

Lajme të ngjashme

Back to top button