Po afrohet finalja e Top Fest, ja favoritët (Video)

Finalja e festivalit Top Fest po afrohet e tashmë po përmenden edhe favoritët e këtij edicioni.

Ndonëse ka pasur shumë emra të njohur duket se më të pëlqyerit janë Ermal Fejzullahu, Lumi B dhe Ledri Vula me këngën e tyre ´Shko´ dhe Noizy në bashkëpunim me Elgit Dodën me këngën ´Vetëm ti je´.

Ndërkaq finalja do të mbahet të dielën me datë 31 maj. Vlen të përmendet se ky është edicioni i fundit i këtij festivali. Pasi që Top Fest nuk do të ketë më.

Lajme të ngjashme

Back to top button