Ermali mbulohet me para

Sezoni i verës është koha kur këngëtarët fitojnë shuma të majme të hollash. Agjenda e tyre është e mbushur me mbrëmje, koncerte e dasma të ndryshme. Këngëtari i njohur i estradës, Ermal Fejzullahu ka postuar këtë foto në llogarinë e rrjetit social “Instagram”, duke kënduar në një dasmë, derisa mysafirët e kanë mbuluar atë me të holla.

Sigurisht se ai është kujdesur mirë për argëtimin e mysafirëve, dhe këta të fundit e kanë shpërblyer me gjithë ato të holla.

‘Dasmë se jo mahi’, ka shkruar Ermali përbri fotos së publikuar në “Instagram”

Lajme të ngjashme

Back to top button