Ditën që rresht së mësuari, nis të…

Ditën që rresht së mësuari, nis të vdesësh.

Robert Kiyosaki, autor dhe biznesmen amerikan.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button