Filluan negociatat në mes të Messi dhe PSG

Mbrëmë është zhvilluar takimi i parë në mes të përfaqësuesve të Lionel Messi dhe bordit të PSG për kontratën e re, shkruan gazetari Fabrizio Romano, raporton KlanKosova.

Është babai i Messit, Jorge, që gjendet në krye të përfaqësuesve të yllit argjentinas, i cili do të diskutojë për kohëzgjatjen e kontratës së re, pagës dhe detajeve të tjera, për të cilat do të vendoset gjatë javëve në vijim.

Kontrata aktuale e Messit me francezët është valide deri më 30 qershor të këtij viti.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button