Aksident i rëndë para Kuvendit të RMV-së, ka të lënduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot para objektit të Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, transmeton TV21.

Sipas informatave nga terreni, në këtë aksident janë lënduar katër persona.

Të lënduar janë dy shoferët e veturave, një bashkëudhëtar i njërit sjofer dhe një këmbësor.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button