Nënat raportuan se një trajner i karatesë në Shkup u tregoi vajzave të tyre foto eksplicite

Mbrëmë dy nëna nga Shkupi kanë raportuar në stacionin policor se gjatë dhe pas stërvitjes në një klub karateje, trajneri u ka treguar vajzave të tyre foto eksplicite, transmeton 360 Gradë.

Sipas denoncimit nga nënat, ai u ka kërkuar atyre që t’i bëjnë foto një tjetër të miture.

Nga MPB thonë se po marrin masa për zbardhjen e rastit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button