Shqipëria u godit nga tërmeti

Shqipëria sot para dite u godit nga një tërmet me magnitudë 3.5 ballë, transmeton Portalb.mk.

Tërmeti ishte me epiqendër rreth 14 km larg Tiranës dhe me thellësi 10 kilometra.

Raportohet se tërmeti u ndje deri në Dibër të Madhe.

Deri tani nuk ka të raportuar për të lënduar apo dëme materiale.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button