Aksion policor në Haraçinë, Nerez dhe Radushë: Është konfiskuar drogë, ka dhe të arrestuar

Sot në mëngjes ka pasur aksion policor për shkatërrimin e grupeve kriminale lidhur me tregtinë me drogë, njofton Portalb.mk.

Aksioni ende po zhvillohet në disa lokacione, në mesin e të cilave në Haraçinë, Nerez dhe Radushë. Jo-zyrtarisht, sipas “360 Gradë” është konfiskuar kokainë dhe marihuanë, a po arrestohen edhe narko-diler të organizuar në grupe kriminale.

Nga MPB kanë konfirmuar se aksioni po vazhdon, ndërkaq detale do të publikohen pas mbarimit të aksionit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button