Penelope Cruz vjen si këngëtare me një klip hot

Penelope Cruz ka provuar se talenti i saj nuk ka fund. Pasi është bërë e famshme si një prej aktoreve më të mira në Hollivud, dhe pasi ka ushtruar gjithashtu edhe profesionet e dizanjeres së modës, modeles dhe madje edhe gazetares, 38-vjeçarja këtë radhë vjen si këngëtare. Dhe, në klipin e xhiruar, ajo shfaqet ashtu siç është, një femër mjaft e nxehtë.

Lajme të ngjashme

Back to top button