Tetovë, një burrë përze gruan dhe fëmijët nga shtëpia

Policia e Tetovës ngriti kallëzim penal kundër M.I (45) nga fshati Pallçishtë e Poshtme.

Ai më tre janar pa ndonjë arsyje dhe shkak filloi ta maltretojë dhe ofendojë bashkëshorten  41 vjeçare S.I. E shtriu për tokë dhe vazhdoi të thejë gjithçka në shtëpi, theksojnë nga policia e Tetovës.

Gruaja këkroi ndihmë nga policia dhe për këtë shkak, ai e përzuri nga shtëpia së bashku me fëmijët e tyre të mitur. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button