Casillas jep lajmin e papritur

Ai është një legjendë dhe si i tillë nuk heq dorë për asnjë gjë.

Kjo po ndodh me Iker Casillas, që pavarësisht sulmit në zemër po bën gjithçka për tu rikthyer në fushë. Një gjë të tillë, spanjolli  e ka konfirmuar përmes rrjeteve sociale, ku ka zbuluar se ka nisur përgatitjet për tu aktivizuar sërish, transmeton OraNews.

Gjashtë muaj e tre ditë kanë qenë në dollap me kyç ”,- shkruan Casillas krahas një fotografie me atletet e tij.

Ish gardiani i Realit të Madridit pësoi një sulm në zemër në muajin maj. Gjithçka ndodhi gjatë një seance stërvitore me klubin e tij, Porto.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button