(FOTO) Nicole kapet në flagrancë, puthet me dikë tjetër

Fotografitë që e shokuan botën janë ato të fejuarës së vozitësit të Formula1, Lewis Hamilton, këngëtares Nicole Scherzinger duke qenë pak më shumë e afërt me ish të dashurin e Rihannas, Chris Brown.

Në foto duken të dy në një klub nate duke u puthur dhe magazinat botërore i kanë bërë publike të njëjtat. Si do të reagojë Hamilton në këtë?

Lajme të ngjashme

Back to top button