Dua Lipa përfundon turin, kthehet në shtëpi (Foto)

Këngëtarja Dua Lipa kohën e fundit ka qenë tejet e zënë me koncerte nëpër vende të ndryshme të botës.
Me të përfunduar turin e saj në Uashington, ku ishte e ftuar nga Bruno Mars, këngëtarja ndërroi destinacion, shkruan Lajmi.net.

Në fotografitë e fundit, ajo paraqitet nga Londra, ku pas shumë angazhimeve është rikthyer në shtëpi dhe tregon se çfarë i ka munguar gjatë kësaj kohe.

“Më mungon shtrati im. Më mungon divani im. Më mungon kuzhina ime. Më mungon dera ime. Më mungojnë lulet e mia. Më mungon televizioni im. Më mungon frigoriferi im. Më mungon dushi im. Më mungon kopshti im. Përshëndetje Londër. Jam në shtëpi.” ka shkruar Dua.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button