I hynë në shtëpi dhe e rrahin me bejsboll shkopinj

Një banor katërdhjetë e një vjeçarë nga Karabinci i Shtipit është rrahur prej tre personave të panjohur në shtëpinë e tij dje pasdite.

Sipas policisë, të panjohurit kanë hyrë në shtëpinë e E.D rreth orës 19.30 dhe për arsye deri tani të panjohura, fizikisht e sulmuan, duke e goditur me bejsboll shkopinj dhe me grushta nëpër trup.

Ai fitoi lëndime të lehta.

Po merren masa në zbardhjen e rastit. /portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button