Jehona Sopi do të bëhet nënë

Këngëtarja e njohur kosovare, Jehona Sopi, është larguar nga skena muzikore dhe ka lënë mënjanë të gjitha angazhimet e saja si dhe punën, pasi do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Është mësuar se fëmiu i parë i çiftit të njohur është vajzë.

Këngëtarja e njohur kurorëzoi dashurinë e saj me martesë në Las Vegas dhe Bora Bora, larg syrit mediatik, ndërsa pas kthimit në Kosovë ajo bëri një ceremoni të thjeshtë në mesin e shoqërisë dhe familjes./Telegrafi/

Lajme të ngjashme

Back to top button