Beyonce zbulon inspirimin për emrin e vajzës

Kohëve të fundit Beyonce ka shpërndarë disa foto dhe video intime me burrin e saj Jay-Z, për fansat e tyre në faqen e saj Tumblr.

Këngëtarja e zhanrit R&B gjithashtu shpjegon se nga e kanë marrë motivimin për t’ia vënë emrin vajzës së tyre Blue Ivy.

Kjo video prej 15 sekondash, paraqet Beyoncen shtatzënë poshtë një peme të ndritëshme të kaltër, gjatë një shëtitjeje në mëngjes, në një pushim të përbashkët. Ky ishte frymëzimi për t’i vendosur vajzës atë emër.

Marrë nga: infoalbania

Lajme të ngjashme

Back to top button