Arnold Schwarzenegger paguhet 1,5 milionë paund për një reklamë!

Arnold Schwarzenegger është paguar 1.5 milionë paund për zërin e tij në një reklamë televizive për një bankë në Britaninë e Madhe.

Shuma kolosale është paguar nga bankat dhe kompanitë e financave, mbi të cilat ranë një sërë kritikash për shpërdorimin e parave.

Aktori i Hollivudit e ka përdorur zërin e tij edhe për një fushatë tjetër reklamash britanike “Compare the Meerkat”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button