Tërmet i ri e godet Shkupin

Një tërmet i ri me magnitut prej 3.0 shkallë sipas Rihterit e ka goditur Shkupin në orën 1:32 minuta.

Tërmeti ka qenë me thellësi prej 5 kilometra dhe me epiqendër rreth 6 kilometra larg Shkupit.

20160914_015142

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button