Gjendet i vdekur djaloshi në shtëpinë e tij në Draçevë

­ Djaloshi njëzet e një vjeçar dje është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në lagjen Draçevë. Tani për tani, siç kumtoi policia, shkaku i vdekjes ende nuk dihet.

MPB-­ja kumtoi se mbrëmë rreth orës 22:40 në lagjen Draçevo ­ Shkup, në rrugën “Ilija Ristevski” në shtëpinë e vet është gjetur i ndjeri B.G. (21).

Ekspertizë në vendi e ngjarjes ka kryer ekipi i SPB Shkup dhe me urdhër të prokurorit publik trupi i të ndjerit është dorëzuar për obduksion.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button